Image-empty-state.png

Robert Grygorowicz

Przewodniczący Fundacji

Absolwent ekonomii i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z zawodu analityk inwestycyjny. Współczesny pozytywista, głęboko przekonany, że trwałe zmiany dokonują się za pomocą reform, a impulsem do nich są postawy niesione przez młode pokolenia.

Image-empty-state.png

Natalia Skoczylas

Koordynatorka Social Media

Studentka relacji międzykulturowych oraz europeistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stara się aktywnie uczestniczyć w walce o prawa człowieka i sprawiedliwość klimatyczną. Wolne chwile spędza na długich rozmowach przy kawie i wegańskim ciastku.

Image-empty-state.png

Damian Harateh

Ekspert ds. Technologii

Absolwent prawa, finansów i rachunkowości na University of Kent oraz informatyki na University College London. Zarządza projektami IT oraz prowadzi biznes internetowy. Interesuje się nowymi technologiami, psychologią oraz finansami. Nie lubi bylejakości i dezorganizacji. Lubi programować, żurek swojej babci, dobre wino oraz długie spacery.

Image-empty-state.png

Jagoda Zygmunt

Członkini Zespołu

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zaczytana w powieściach i literaturze faktu. Pasjonatka historii, geopolityki i nordyckich sag.

Image-empty-state.png

Maciej Inerowicz

Członek Zespołu

Pochodzący z Poznania. W wolnym czasie najczęściej biega z gwizdkiem po koszykarskich parkietach. Wyznawca pozytywnego myślenia. Ponadto interesuje się psychologią i z tym wiąże zawodową przyszłość.

Image-empty-state.png

Aleksandra Cymbaluk

Wiceprzewodnicząca Fundacji

Absolwentka ekonomii i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie analityczka w firmie technologicznej. Zakochana w odrębnych kulturach, poznawaniu świata i wspieraniu adopcji na odległość dzieci z Madagaskaru. Lubi spędzać wieczory przy winie z inspirującymi ją ludźmi.

Image-empty-state.png

Anna Ostrowska

Ekspertka ds. Merytorycznych

Studentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Choć pochodzi ze Skarżyska- Kamiennej, to jej serce jest rozdarte pomiędzy Tatry a Bieszczady. Zafascynowana sprawami kryminalnymi i grami planszowymi.

Image-empty-state.png

Eliza Mirończuk

Członkini Zespołu

Uczennica bialskiego liceum, która realizuje się na profilu humanistycznym. W Fundacji pierwszy raz poważnie realizuje ideę pomocy ludziom przez edukację. Uwielbia szukać radości w codziennych czynnościach przy akompaniamencie muzyki.

Image-empty-state.png

Konrad Krauz

Członek Zespołu

Pochodzący z Warszawy. Kocha naturę, muzykę, sztukę - od architektury, po poezję. Uważnie przygląda się społeczeństwu i polityce. W wolnym czasie rysuje, gra na pianinie, gotuje - podobno nawet nieźle. Lubi podróże - zwłaszcza, gdy może doświadczać odmiennych kultur. Marzy, by poznać ich jak najwięcej.

Image-empty-state.png

Maja Parulis-Wojciechowska

Członkini Zespołu

Studentka drugiego roku na międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim. Zainteresowana zjawiskami społeczno- politycznymi. Zakochana w podróżach, kulturze. Zainspirowana ludźmi.

Image-empty-state.png

Kamila Grudniewska

Koordynatorka Spraw Wewnętrznych

Maturzystka z krakowskiego liceum. Zafascynowana psychologią rozwoju człowieka oraz mocą roślin. Zakochana w prawach człowieka oraz polskiej wsi. W przyszłości chciałaby zostać nauczycielką.

Image-empty-state.png

Agata Sucharska

Członkini Zespołu

Obecnie studentka politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje jako dziennikarka w naTemat.pl. W Fundacji zajmuje się projektem Skrót Sejmowy, a także sprawami redakcyjnymi. Interesuje się polityką, lubi filmy o monarchiach i planszówki.

Image-empty-state.png

Julia Jungiewicz

Członkini Zespołu

Uczennica wałbrzyskiego liceum, działaczka lokalnych organizacji pozarządowych, harcerka od wielu lat. Czerpie inspirację z podróży, nowych znajomości i podejmowania wyzwań.

Image-empty-state.png

Mikołaj Florczak

Członek Zespołu

Licealista z klasy humanistycznej w V LO w Krakowie. Działacz w ZHP, członek Carbon Footprint Foundation oraz Ogólnopolskiej Federacji Młodych. Koordynator działu social-media w Gazecie Kongresy, aktywny członek Samorządu Uczniowskiego i lider projektu “Dyskurs”. Pasjonat żeglarstwa, fotografii, kręcenia filmów, filmoznawstwa, podróży i polityki.

Line separator

ZESPÓŁ