Image-empty-state.png

Robert Grygorowicz

Przewodniczący Fundacji

Absolwent ekonomii i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z zawodu analityk inwestycyjny. Współczesny pozytywista, głęboko przekonany, że trwałe zmiany dokonują się za pomocą reform, a impulsem do nich są postawy niesione przez młode pokolenia.

Image-empty-state.png

Eliza Mirończuk

Członkini Zespołu

Uczennica bialskiego liceum, która realizuje się na profilu humanistycznym. W Fundacji pierwszy raz poważnie realizuje ideę pomocy ludziom przez edukację. Uwielbia szukać radości w codziennych czynnościach przy akompaniamencie muzyki.

Image-empty-state.png

Jagoda Zygmunt

Członkini Zespołu

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zaczytana w powieściach i literaturze faktu. Pasjonatka historii, geopolityki i nordyckich sag.

Image-empty-state.png

Magdalena Toborowicz

Członkini zespołu

Absolwentka filologii angielskiej z językiem niemieckim na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W wolnym czasie dużo czyta o wydarzeniach bieżących związanych z polityką i medycyną. Pasjonuje się językami obcymi - w szczególności angielskim, niemieckim i rosyjskim. Uwielbia czekoladę i włoską kuchnię.

Image-empty-state.png

Justyna Jarczyńska

Członkini Zespołu

Studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktywistka, która pragnie zmieniać świat na wielu płaszczyznach.

Image-empty-state.png

Aleksandra Cymbaluk

Koordynatorka ds. wizualnych

Absolwentka ekonomii i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie analityczka w firmie technologicznej. Zakochana w odrębnych kulturach, poznawaniu świata i wspieraniu adopcji na odległość dzieci z Madagaskaru. Lubi spędzać wieczory przy winie z inspirującymi ją ludźmi.

Image-empty-state.png

Natalia Skoczylas

Koordynatorka ds. komunikacji

Studentka relacji międzykulturowych oraz europeistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stara się aktywnie uczestniczyć w walce o prawa człowieka i sprawiedliwość klimatyczną. Wolne chwile spędza na długich rozmowach przy kawie i wegańskim ciastku.

Image-empty-state.png

Piotr Zakrzewski

Absolwent administracji i student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w administracji publicznej. Interesuje się różnymi dziedzinami prawa, zagadnieniami samorządu terytorialnego, piłką ręczną i lekkoatletyką. Miłośnik kawy. W wolnym czasie biega, robi domową, autorską pizzę przy akompaniamencie starego rocka i jazzu.

Image-empty-state.png

Magdalena Rak

Członkini zespołu

Niedoszła nauczycielka wiedzy o społeczeństwie. Absolwentka prawa i politologii. Na co dzień pracuje na stanowisku prawnika. Chciałaby przyczyniać się do budowania i poszerzania świadomości prawnej społeczeństwa.

Image-empty-state.png

Denis Nentwich

Członek Zespołu

Student politologii na Uniwersytecie Opolskim. Zainteresowany szeroko rozumianą polityką (zwłaszcza tą lokalną). Ślązak z krwi i kości (niekiedy wplata w wypowiedzi typowo śląskie słowa). Wieczny marzyciel i optymista, dla którego “szklanka jest zawsze do połowy pełna”. Wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi przy pysznej kawie i równie wyśmienitym ciastku :)

Image-empty-state.png

Kamila Grudniewska

Liderka ds. mentoringu

Maturzystka z krakowskiego liceum. Zafascynowana psychologią rozwoju człowieka oraz mocą roślin. Zakochana w prawach człowieka oraz polskiej wsi. W przyszłości chciałaby zostać nauczycielką.

Image-empty-state.png

Agata Sucharska

Członkini Zespołu

Obecnie studentka politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje jako dziennikarka w naTemat.pl. W Fundacji zajmuje się projektem Skrót Sejmowy, redakcją, a także postami edukacyjnymi Interesuje się polityką, lubi filmy o monarchiach i planszówki.

Image-empty-state.png

Julia Przybysz

Członkini zespołu

Studentka stosunków międzynarodowych w Lejdzie w Holandii. Zainteresowana szeroko pojętą tematyką konfliktów zbrojnych, ich źródłem, rezolucją i aspektem humanitarnym. Poza polityką, zafascynowana formułą 1, podróżami i książkami.

Image-empty-state.png

Anna Gromada

Członkini zespołu

Studentka dyplomacji na Uniwersytecie Gdańskim. W sercu Ślązaczka, ale zakochana w morzu. Zainteresowana historią i poznająca świat przez nieprzerwane pytania: jak? dlaczego? w jakim celu?

Line separator

ZESPÓŁ