Image-empty-state.png

Eliza Mirończuk

Członkini Zarządu

Czas umila mi działanie w MRM Biała Podlaska oraz jako specjalistka od IG w Stowarzyszeniu Głos Pokolenia. Kiedy mam czas czytam książki filozoficzne czy psychologiczne pijąc kawę. W przerwach myślę nad sposobami na zmienianie świata razem z osobami z Parlamentu Młodych RP.

Image-empty-state.png

Piotr Zakrzewski

Koordynator ds. merytorycznych

Absolwent administracji i student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w administracji publicznej. Interesuje się różnymi dziedzinami prawa, zagadnieniami samorządu terytorialnego, piłką ręczną i lekkoatletyką. Miłośnik kawy. W wolnym czasie biega, robi domową, autorską pizzę przy akompaniamencie starego rocka i jazzu.

Image-empty-state.png

Kamila Grudniewska

Członkini Zespołu

Studentka socjologii i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zafascynowana edukacją oraz zmianą społeczną. Zakochana w prawach obywatelskich, mniejszych miejscowościach, a także w roślinnej kuchni.

Image-empty-state.png

Robert Grygorowicz

Członek Zespołu

Absolwent ekonomii i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z zawodu analityk inwestycyjny. Współczesny pozytywista, głęboko przekonany, że trwałe zmiany dokonują się za pomocą reform, a impulsem do nich są postawy niesione przez młode pokolenia.

Image-empty-state.png

Anna Gromada

Członkini Zarządu

Studentka dyplomacji na Uniwersytecie Gdańskim. W sercu Ślązaczka, ale zakochana w morzu. Zainteresowana historią i poznająca świat przez nieprzerwane pytania: jak? dlaczego? w jakim celu?

Image-empty-state.png

Magdalena Rak

Członkini Zespołu

Niedoszła nauczycielka wiedzy o społeczeństwie. Absolwentka prawa i politologii. Na co dzień pracuje na stanowisku prawnika. Chciałaby przyczyniać się do budowania i poszerzania świadomości prawnej społeczeństwa.

Image-empty-state.png

Agata Sucharska

Członkini Zespołu

Obecnie studentka politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje jako dziennikarka w naTemat.pl. W Fundacji zajmuje się projektem Skrót Sejmowy, redakcją, a także postami edukacyjnymi Interesuje się polityką, lubi filmy o monarchiach i planszówki.

Image-empty-state.png

Jan Suchecki

Członek Zespołu

Student prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Zainteresowany historią ze szczególnym uwzględnieniem okresu międzywojennego. Zaangażowany w ochronę klimatu. W wolnym czasie czytelnik literatury grozy, miłośnik piłki nożnej okazjonalnie piszący do szuflady.

Image-empty-state.png

Stanisław Mroszczak

Członek Zarządu

Student historii i stosunków międzynarodowych. Mimo wszystko idealista. W wolnych chwilach szermierz, poeta, pianista, początkujący dziennikarz. Przy czarnej kawie lub przesłodzonej miodem herbacie stara się zrozumieć świat.

Image-empty-state.png

Krzysia Gąsiorowska

Członkini Zespołu

Tegoroczna maturzystka z aspiracjami dostania się na studia prawnicze. Działaczka Akcji Demokracji i UNICEF-u. Uczestniczka unijnych programów dla młodzieży. Miłośniczka podróży, mrożonej kawy i muzyki wyznająca zasadę, że jak się potknie to musi wstać i iść dalej.

Image-empty-state.png

Denis Nentwich

Członek Zespołu

Student politologii na Uniwersytecie Opolskim. Zainteresowany szeroko rozumianą polityką (zwłaszcza tą lokalną). Ślązak z krwi i kości (niekiedy wplata w wypowiedzi typowo śląskie słowa). Wieczny marzyciel i optymista, dla którego “szklanka jest zawsze do połowy pełna”. Wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi przy pysznej kawie i równie wyśmienitym ciastku :)

Image-empty-state.png

Kacper Hajduk

Członek Zespołu

Uczeń dwujęzycznego liceum, a poza nim wolontariusz Europejskiego Centrum Solidarności
oraz działacz społeczny. Członek stowarzyszenia Wszystko dla Gdańska oraz patriota tego miasta.
W wolnych chwilach lubię posiedzieć przy komputerze oglądając netflixa albo obrady sejmu.

Line separator

ZESPÓŁ